Skip to main content
Dit weekend was de Woudsender mancave van Stan Krul het toneel van de Districtsfinale Bandstoten 2e klasse met zeer hoog niveau.
Via de voorronden hadden voor deze finale zich de volgende spelers geplaatst; Rene de Jong, Atser SIjbrandrij, Steven van der Berg, Durk van Wier, Catharinus Mulder en Arie Stam.
Na dag 1 stond Durk als finale-routine aan kop en wist deze positie tot de laatste wedstrijd te behouden. Helaas voor Durk verloor hij zijn laatste wedstrijd in een vlotte partij tegen Arie. Op de andere tafel wist Catharinus wat hem te doen stond, en boog een achterstand op Steven om in de winst die nodig was om gelijk te komen in het aantal matchpunten met Durk.
Met een verschil van 3 honderdste mag Catharinus zich Fries kampioen noemen in Bandstoten 2e klasse. Durk verdiende het zilver en mede door zijn zeer sterke laatste partij is het brons voor Arie.
Mooi om te melden is dat er van de 6 spelers niet minder dan 5 spelers te promotie grens van 1.700 hebben behaald. Hoogste moyenne 3.330 was voor Rene
Het vervolg is begin maart wanneer de gewestelijke finale plaatsvind in Sneek. Succes Catharinus en Durk.
Dank aan Stan, Corine, arbiters, alle tellers en schrijvers en publiek.